Kuchyně opava, Lučný Zdeněk - výroba kuchyní opava  Zakázková výroba kuchyní a nábytku na míru Opava, Ostrava

 

 

Volejte ihned

Telefon: 603 201 078

Napište nám

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.
sleva 20%

Nabízíme rekonstrukce bytu, celého domu, bytového jádra a ostatních, i nebytových interiérů na klíč .

Po konzultaci s Vámi zajistíme kompletní rekonstrukci ( přestavbu ) celého interiéru ( koupelny, ložnice, dětských pokojů, obývacích pokojů, pracovny, kanceláře ), to vše na míru přesně dle Vašich požadavků. Celý interiér vybavíme naším nábytkem vyrobeným dle vašich představ.

  • Každý rok rekonstrujeme přes 100 koupelen nebo kompletních interiérů.
  • Za svou prací si stojíme: a to tak, že poskytujeme 100% záruku až na 3 roky.
  • jsme rychlí a čistí: je jasné, že rekonstrukce bytového jádra je z hlediska komfortu obyvatele bytu náročná věc. Neteče voda, z bourání je prach a špína. Během práce se tyto nepříjemné aspekty snažíme eliminovat na co nejkratší nutnou dobu.
  • Pracujeme a neomezujeme vás: víme, že každý zásah do soukromí (a koupelna je vedle ložnice tím nejprivátnějším) je nepříjemný. Proto pracujeme rychle, efektivně a tak, abychom co nejméně zasáhli do vašeho prostoru. Vaše soukromí a pohodlí je pro nás prioritou.
  • a navíc vám vytvoříme vizualizaci 3D - návrh interiéru ZDARMA!

Postup rekonstrukce koupelny:

V první řadě popřemýšlejte, jaký styl koupelny se vám líbí. Líbí se vám koupelna v moderním stylu, klasickém či rustikálním, zda se vám líbí velké obklady vhodné do větších prostorů nebo drobné tvarovatelné obklady - tzv. mozaiky, jestli raději živější barvy nebo klidnější pastelové obkladačky. Pokud vlastní představu o nové koupelně nemáte, nebojte se, pomůžeme vám - jako první se můžete inspirovat v naší fotogalerii koupelen - kde uvidíte námi realizované rekonstrukce koupelen.

Následně si domluvíte schůzku s naším designérem koupelen, tak jak to bude vyhovovat především vám. Náš specialista přijede přímo k vám a na místě zjistí stávající situaci, zaměří starou koupelnu a popovídá si s vámi o vaší představě. Poradí vám s výběrem doplňků, sanity a dalších náležitostí, vše s ohledem na prostorové řešení a samozřejmě váš rozpočet.

Následně si vezme několik dní na zpracování. Vše přenese do počítače a vytvoří základní prostorovou vizualizaci vč. podrobné kalkulace. Na papíře či monitoru pak sami uvidíte, jak bude vaše nová koupelna vypadat a že se vejde do vašeho cenového očekávání. Pokud se vám bude návrh líbit koupelny, začneme zařizovat vše potřebné k zahájení rekonstrukce.

 

Jak probíhá rekonstrukce bytového jádra?

 

První den začínáme vybouráním stávajícího bytového jádra. Zlikvidujeme starou elektroinstalaci a rozvody vody. Stavební odpad ihned odvážíme z bytu a postaráme se o jehoekologickou likvidaci. Po vybourání starého bytového jádra nahrazujeme bývalé umakartové příčky novou pevnou zdí, obvykle z pórobetonových tvárnic. Práce je tak velmi rychlá a sami uvidíte, jak vše roste pod rukama.

Jakmile osadíme zárubně na nové dveře (můžete také zvážit pouzdro na posuvné dveře, které zaberou minimum místa) a vše zaschne, na místo nastoupí elektrikáři, instalatéři, plynaři a topenáři, zkrátka profesionálové podle aktuální situace a potřeby. Často například v rámci rekonstrukce bytového jádra připravujeme rozvody i pro budoucí novou kuchyňskou linku ve vedlejší místnosti. Plánujete-li tedy v dohledné době i rekonstrukci kuchyně, je dobré na to pamatovat při jednom. Jak jsou hotové rozvody, začínáme s podhledy a případnými sádrokartonářskými pracemi. Počítá se i s otvory pro elektrospotřebiče (zásuvky, světla a bodovky, reproduktory, výhřevné panely atd.).

Následuje povrchová úprava, speciální omítky, stěrky nebo obklady a dlažba, a samozřejmě zrcadlo, pokud je součástí obkladu. Právě povrchová úprava ovlivní nejvíce vzhled vaší nové koupelny. Po zaschnutí osazujeme vanu, sprchový kout, toaletu, umyvadlo, zkrátka sanitární technikuDoladíme detaily jako spárování, instalace vodovodních baterií, usazení pračky atd.

Pokud se nebude měnit půdorys koupelny, např. zvětšovat na úkor chodby či okolních prostorů, není třeba stavební povolení. Pouze je dobré se dohodnout se sousedy, že nakrátko (obvykle maximálně 20 minut) vypneme vodu ve stupačkách. Celá přestavba bytového jádra trvá od jednoho do dvou týdnů, podle zvolených materiálů a složitosti projektu.

Rrekonstrukce bytu opava